O nas

Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Dworek”
(4 km od  Warszawy)

Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „DWOREK” położony jest w Józefowie k/Legionowa 4 km od Warszawy.

Dom usytuowany jest w niewielkiej odległości od zabudowań. Jego lokalizacja w sąsiedztwie pól i lasów zapewniają pensjonariuszom ciszę i bliski kontakt z naturą.

Dom posiada zezwolenie Wojewody Mazowieckiego ( decyzja Nr 1849/2013 ) na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie prowadzenia placówki zapewniającej całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym oraz w podeszłym wieku. Jest wpisany do rejestru w/w placówek pod poz.nr 96.

Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „DWOREK” został wybudowany z myślą o potrzebach osób starszych, niepełnosprawnych, także leżących. Nie posiada żadnych barier architektonicznych. Na zewnątrz budynku znajduje się podjazd dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich zaś w środku jest 3-kondygnacyjna winda. Szerokie korytarze są wyposażone w poręcze przyścienne dla osób mających problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Personel medyczno-opiekuńczy rekrutuje się spośród dyplomowanych pielęgniarek oraz opiekunek po ukończonych szkołach dla opiekunek osób starszych i niepełnosprawnych. Wykwalifikowana kadra gwarantuje właściwą opiekę nad osobami z chorobą Alzheimera, chorobą Parkinsona, demencją starczą, po wylewach, udarach, złamaniach i innych schorzeniach podeszłego wieku.

Naszym podopiecznym oferujemy możliwość pobytów stałych, czasowych a także dziennych.

Dom przeznaczony jest dla 44 pensjonariuszy. Posiada pokoje  2 i 3  osobowe z łazienkami dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych, salę rehabilitacyjną, salę terapii zajęciowej. W południowo wschodniej części budynku usytuowany jest duży pokój dzienny ( świetlica ) z kominkiem i wyjściem na przestrzenny i nasłoneczniony taras.

Bardzo dobra komunikacja miejska -linia 736 -przystanek „Objazdowa” tuż przy Domu.

 

Kontakt

Dom Pielęgnacyjno-Opiekuńczy „Dworek”
Józefów, ul. Strużańska 10
05-119 Legionowo

tel.  501 493 842, 510 198 369, 785 795 692

e-mail: pensjonatdworek@wp.pl

www.dworek.domyopieki.pl

A+
A-
X
Powered: Strony internetowe TupTupTup.pl